Anadolu Yakası Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Anadolu Yakası Korsan Taksi

         Anadolu yakası , İstanbul’un Asya yakasında kalan topraklarını ifade etmek için kullanılan bir tabirdir. Bu ifadenin ilk ne zaman kullanılmaya başlandığı bilinmemesine rağmen, 18. yüzyıl Osmanlı İstanbul’una kadar dayandığı ileri sürülmektedir. Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Ümraniye, Beykoz, Sultanbeyli, Şile, Tuzla ve Pendik bölgedeki ilçelerdir. Anadolu yakası korsan taksi ile bu saydığımız ilçeler arasında transferlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  
           Özellikle İstanbul’a ilk defa gelecekseniz yukarıda saydığımız yerleri ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Tabii ziyaretlerinizi Anadolu Yakası Korsan Taksi ile gerçekleştirmenizi de . İstanbul’un tarihi semtlerini gezip dolaştıktan sonra rahat bir nefes almak biraz dinlenmek içinse Bağdat Caddesi, Moda ya da Kuzguncuk’u önerebiliriz. Bu noktalarda da yine Anadolu Yakası Korsan Taksi olarak istediğiniz gün ve saatte yanınızdayız.

Özellikle İstanbul’a ilk defa gelecekseniz yukarıda saydığımız yerleri ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Tabii ziyaretlerinizi Anadolu Yakası  ile gerçekleştirmenizi de . İstanbul’un tarihi semtlerini gezip dolaştıktan sonra rahat bir nefes almak biraz dinlenmek içinse Bağdat Caddesi, Moda ya da Kuzguncuk’u önerebiliriz. Bu noktalarda da yine Anadolu Yakası  olarak istediğiniz gün ve saatte yanınızdayız.

Anadolu Yakası Korsan ile konforlu ve güvenli hizmete uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Anadolu Yakası  ile konforlu ve güvenli hizmete uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bizler Anadolu Yakası Truva Korsan Taksi olarak siz değerli müşterilerimizin hem güvenliğini ve konforu hem de müşterilerimizin cebini düşünüyoruz. Sizlerin mutlu bir yolculuk yapması bizler için oldukça büyük önem taşıyor. Bu bilinçle hareket ettiğimizi bir kez daha hatırlatıyoruz. Sizlere şimdiden iyi yolculuklar diliyoruz. Bizi tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz .

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

Pendik / İstanbul