Ataşehir Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Ataşehir Korsan Taksi

             Ataşehir Korsan Taksi olarak sizlere ilçemiz hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ataşehir ilçesi İstanbul iline bağlı. Çevresinde Kadıköy, Üsküdar, Kartal ve Ümraniye bulunuyor. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 419.368dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır. Ataşehir’in Tem Otoyolu’nun kuzeyinde kalan kısmı, kanunun 2. maddesine göre, Ümraniye İlçesi’ne bağlanırken, bu bölgede bulunan Kadıköy Belediyesi Hayvan Barınağı da Ümraniye sınırlarına katıldı. Boğaziçi Köprüsü’ne giden O-4 bağlantı yolu Ataşehir İlçesi’nin kuzey sınırını oluştururken, Barbaros Mahallesi sınırlarında kalan finans merkezi onaylı arazi, bu karayolunun kuzeyinde bırakılan tek alan oldu. 
 
                  Kayışdağı ile E80 Otoyolu arasında kalan ve Kartal İlçesi Samandıra Belediyesi sınırlarında bulunan Ferhatpaşa Mahallesi’nin E-80 ve D-100 bağlantı yolu güneyinde kalan kısmı, Ataşehir’e bağlanırken, Ümraniye İlçe Belediyesi sınırları içindeki Mustafa Kemal Mahallesi’nin O-4 Karayolu altında kalan kısmı da (yaklaşık dörtte üçü) Ataşehir’e bağlandı. Yine, Namık Kemal Mahallesi’nin O-4’ün altında küçük bir kısmı da Ataşehir’e bağlanan bölgeler arasında.
 
               Göztepe Libadiye Caddesi, Ataşehir’in batıdan sınırını çizerken, Üsküdar’a bağlı Fetih, Örnek ve Esatpaşa mahalleleri de Ataşehir’e bağlandı. Ataşehir‘e İstanbul’un pek çok merkezi bölgesinden ulaşım mümkün. Bu ulaşım esnasında Ataşehir Korsan Taksi olarak her daim yanınızda , bir telefon kadar uzağınızdayız. Gold Ataşehir Korsan Taksi ile rçekleştireceğiniz yolculuklarda sizlere kendinizi özel hissetmeniz için her ayrıntı düşünülmüştür. Yüksek kaliteli araçlarımız ve işini severek yapan çalışma arkadaşlarımızla yolculuklarınız keyifli hale gelecektir. Kalabalık bir ilçemiz olan Ataşehir ‘de ticari taksi bulmak biraz sıkıntılıdır. Oysa Ataşehir Korsan Taksi durağımızı aradığınız an sizleri istediğiniz yolculukla buluşturmaktayız. Önce kalitemizle sonra fiyatlarımızla yüzünüzü güldürmeye devam ediyoruz . Bizi tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

Pendik / İstanbul