Avcılar Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Avcılar Korsan Taksi

     Avcılar Korsan Taksi, müşterilerine hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyor. Bir yerden bir yere gideceksiniz ve bunu yaparken güvenli,konforlu üstelik uygun fiyatla yolculuk yapmak istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Avcılar Korsan Taksi ailesi olarak sizlerin beklentilerinizi karşılamak ve size kaliteli hizmet vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

     Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiştir. İstanbul’a 27 km uzaklıktadır. TEM otoyolu, E-5 karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir. Avcılar Korsan Taksi , İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan bu ilçemizin tüm mahallelerinde istediğiniz saatte istediğiniz yere gitmeniz için çalışıyor. İlçemizde on mahalle bulunmaktadır. Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi,Merkez Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi,Tahtakale Mahallesi,Üniversite Mahallesi,Yeşilkent Mahallesi’nden oluşan ilçemizde konforlu yolculuk yapmak için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Avcılar Korsan Taksi olarak Avcılar’da yapabileceklerinizle ilgili bilgi verelim sizlere.

 

     İlçenin en kalabalık noktası ise Marmara Caddesi…Farklı noktalardan çıkarak bir araya gelecek insanların “Marmara Caddesi’nde buluşuruz” dediği bu uğrak mekan, ilçenin adeta merkezi konumuna gelmiş durumda. Estetik bir park görünümü de verilmiş olan caddenin trafiğe kapalı olduğunu da belirtmekte fayda var. Park görünümü verilmiş bu caddede uzunca bir de havuz bulunuyor ki, burada vakit geçirirken içinize derin bir huzurun dolmasının sebebi de bu havuz diyebiliriz.

 

     Avcılar Korsan Taksi‘nin en önemli ilkesi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini kaliteli araçlarımız, güvenilir şoför kadromuz ve bütçenize uygun fiyatlarımızla sağlıyoruz. Avcılar ilçemizde , İstanbul genelinde ve şehirler arası yolculuklarınızda istediğiniz her noktaya taksi hizmeti alabilirsiniz. Avcılar Korsan Taksi’nin telefonuna ulaşmak istiyorsanız 0552 312 58 58 no’lu telefonu istediğiniz saatte aramanız yeterli. Sağladığımız güven ve kalite duygusuyla sona eren bir yolculukta mutlu müşterilere sahip olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Avcılar Korsan Taksi hizmetleri 7/24 sizlerle…

Klas

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik