Avrupa Yakası Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Avrupa Yakası Korsan Taksi

Kuşkusuz dünyanın en güzel şehirlerinden biridir İstanbul Korsan Taksi . Ancak bunun yanında en kalabalık şehirlerden de bir tanesi.İstanbul demek koca bir şehir demek.Avrupa yakası ise bu kocaman şehrin kalbi demek. İstanbul’un Avrupa tarafında kalan bölgesine Avrupa Yakası diyoruz. Avrupa yakası korsan taksi olarak burada da sizi yalnız bırakmıyoruz.Avrupa yakasının yaklaşık 10 milyon nüfusu bulunmaktadır. Bu yakanın en büyük ilçesi Esenyurt, en küçük ilçesi ise Çatalca’dır.

Avrupa yakasının en kalabalık semtlerinden biri Bakırköy’dür.Alışveriş olanakları, marinası ve uzun yürüyüşler yapabileceğiniz sahil şeridi ile bölgenin en sevilen yerlerinden biri.
Bebek , İstanbul Boğazı’nın en şık semtlerinden biri. Beşiktaş, konumu gereği İstanbul’un en işlek ve canlı yerlerinden. Beyoğlu, İstanbul’un en çok ziyaret edilen yeri diyebiliriz. Yerli olsun yabancı olsun İstanbul’a gelen turist burayı görmeden dönmeyi pek sevmiyor. Cihangir ve Çukurcuma son yıllarda İstanbul’da adını sıkça duyduğumuz yerler arasında bulunuyor. Eminönü ve Sirkeci binlerce yıllık tarihi ile İstanbul’un en önemli yerleşim yerlerinden biri. 

Tecrübeli geniş kadromuzla Avrupa yakasında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Avrupa Yakası Korsan Taksi ile dilediğiniz an , istediğiniz noktaya korsan taksi hizmeti alabilirsiniz. Yapacağınız her yolculuk size özel planlanacaktır. Bu yolculuklarda size sunduğumuz kaliteli hizmet ve uygun fiyatlara mutlu olacağınıza eminiz.
Avrupa Yakası Korsan Taksi olarak birinci ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Ticari taksilerin aksine kişiye özel hizmet veriyor olmamız bizi tercih etmeniz için bir etkendir. Mesela yanınızda bavullarınız var bunu bize telefonda belirttiğiniz takdirde size yardımcı olmak adına uygun aracımızı transferinizi gerçekleştirmek üzere gönderiyoruz. Üstelik ekstra bagaj parası talep etmiyoruz. Çünkü sizlerin memnuniyeti bizler için her şeyin başında gelmektedir.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Avrupa Yakası Korsan Taksi
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul/Pendik