Bakırköy Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Bakırköy Korsan Taksi

     Bakırköy Korsan Taksi duraklarımızla tarihi de çok eskilere dayanan bu ilçemizde sizlerin transferlerini güvenli ve uygun fiyatlarla sağlamak için hep yanınızdayız. Marmara Denizi kıyı şeridinde yer alan Bakırköy, baş döndürücü kentleşme hızına karşın, doğal güzellikleri açısından yinede İstanbul’un anılmaya değer bölgelerinden biridir.Bakırköy, İstanbul’un batı yakasında M.S. 384 yılında Konstantin tarafından bir eğlence ve sayfiye yeri olarak kurulmuştur.
 
     Bakırköy’ün tarihi İstanbul’un tarihidir. Bakırköy, Bizans döneminde eski önemini koruduğu gibi, aynı zamanda askeri ve siyasi bir merkez olan Hebdomon ismiyle anılmaktaydı. Bakırköy zamanla Jeptimun, Makrohori, Makriköy, 1925’te de bugünkü Bakırköy adını almıştır.Hava, Kara, Deniz ulaşımı açısından Türkiyenin en zengin ulaşımına sahip Bakırköy, Uluslararası Havacılık alanında faaliyet gösteren Atatürk Havalimanı ile büyük bir turizm potansiyeline sahiptir. Gelişmiş ulaşım olanakları olan ilçemizde trafik günün her saatinde yoğunluğunu korkmaktadır. Bakırköy Korsan Taksi çalışanları olarak trafiğin çilesinden sizleri kurtarmak için her an hizmetinizdeyiz.
 
      Bakırköy Korsan taksi olarak korsan taksiyi neden tercih etmelisinizi sizlere anlatmak istiyoruz . Bunun için çok uzun cümleler kurmaya gerek yok aslında . Korsan taksiyi ticari taksiden ayıran şey tek kelimeyle kalitedir. Kaliteli araçlarla uygun fiyatlara seyahat etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizi aramaktır. Fiyatlarımız ticari taksilerin tam olarak yarı fiyatıdır . Kaliteli yolculuk için tek bir telefon yeterli olacaktır. Sizlere şimdiden iyi yolculuklar diliyoruz.

Klas

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

Pendik / İstanbul