Beşiktaş Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Beşiktaş Korsan Taksi

         Beşiktaş, İstanbul’un kültür, sanat ve eğitim başkenti olmakla birlikte, aynı zamanda Ortaköy, Arnavutköy, Kuruçeşme ve Bebek semtleriyle birlikte Boğaziçi’nin en değerli bölgesidir. Beşiktaş, yaşayan İstanbul’u en güzel şekilde gözlemleyebileceğiniz ve sıcak halkının birbiriyle kaynaştığı bir semttir. Beşiktaş Korsan Taksi durağımız İstanbul’un kalbinin attığı bu semtte de sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Beşiktaş, aynı zamanda İstanbul’da deniz ulaşımının en önemli kavşağı konumundadır. Üsküdar, Kadıköy ve boğaz semtlerine kalkan vapurlar ve deniz motorları Beşiktaş sahilinin gözdelerindendir. Beşiktaş, Osmanlı dönemi İstanbul’un simgelerinden Dolmabahçe, Yıldız, Çırağan sarayları ve Ihlamur Kasrı ile tarih, kültür ve sanatı içinde barındırmaktadır. Beşiktaş Korsan Taksi durağı olarak 23 mahalleden oluşan bu nadide semtimizde haftanın her günü ve günün her saati siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor. Deneyimli ve güvenilir şoför kadromuz, A kalite araçlarımızla uygun fiyatlara transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.
 
             Beşiktaş Korsan Taksi ile bu güzel ilçemizin tadını çıkartın. Nasıl mı? Buyrun. Beşiktaş’ta yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında Beşiktaş sahilinde ister kafelerde oturup çay veya kahvenizi yudumlayarak, ister sahilde banklarda oturarak İstanbul boğazını ve semtin sıcak yaşamını seyretmek başta gelir. Beşiktaş’ın kalbi Beşiktaş Çarşısı ve Beşiktaş Meydanı’dır. Beşiktaş Çarşısı, semtin balık pazarı, balık restoranları ve alışveriş mekanları ile çevrilidir. Beşiktaş Meydanı, aynı zamanda Barbaros Meydanı olarak da adlandırılır ve Beşiktaş semtinin kalabalık ve canlı yerlerinden birisidir. Meşhur Deniz Müzesi ve Barbaros Hayrettin Paşa’nın türbesi de buradadır. İstanbul Boğazına nazır her daim dinlence ve eğlence mekanlarıyla çevrili meydanda vakit geçirmek son derece zevkli.
 
                Üstelik sadece Beşiktaş’ta değiliz.İstanbul’un her noktasında bulunan araçlarımızla geniş bir ulaşım ağı hizmeti sunuyoruz. Sağladığımız hizmetler sayesinde bizi tercih edeceğinizden eminiz. Sizlere şimdiden mutlu yolculuklar dileriz.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik