Beykoz Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Klas

Beykoz Korsan Taksi

Beykoz  Taksi 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor.

Beykoz Korsan Taksi Boğaziçi’nin kuzey kesiminde Anadolu yakasında Küçüksu deresi ile Anadolu Kavağı arasında yer alan; merkeziyle olduğu kadar çevre köyleri, ormanları ve korularıyla da ünlü bir yerleşim yeri olan Beykoz’da sizlerin uygun fiyata güvenilir yolculuklar gerçekleştirmeniz için çalışıyor.

Beykoz Taksi doğusunda  Şile batısında İstanbul Boğazı Kuzeyinde Karadeniz, Güneyinde Üsküdar, Ümraniye, Kartal ve Sultanbeyli ilçeleri bulunur. Beykoz ilçesi eskiden Üsküdar’a bağlı bir yerleşim yeriyken ; Cumhuriyet döneminde Üsküdar ilçesinden ayrılarak, ayrı bir ilçe olan Beykoz ilçemizin her noktasında sizleri istediğiniz noktadan istediğiniz saatte alarak gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlıyor.

 

Beykoz Taksi ailesi olarak sizleri de ailemizden biri olarak görüyoruz. Sizlerin güvenliği ve konforu için hizmetlerimizi günden güne geliştiriyoruz. Bunu yaparken sizin cebinizden çıkacak parayı da düşünüyoruz. Yapacağınız yolculuğun fiyatını kendiniz hesaplayabiliyorsunuz. Nereden nereye gideceğinizi İnternet’e yazarak kilometresini öğreniyor sonra da 1.80₺ ile çarpıyorsunuz. İstediğiniz kadar kısa mesafe için bizi arayabiliyorsunuz. Araç ihtiyacınız olduğu saatten yirmi dakika önce bizi arayarak istediğiniz saatte araç temin edebiliyorsunuz. Gideceğiniz yerden yapacağınız dönüşlerde indirimli fiyatlarımızdan yararlanıyorsunuz.

Yaklaşık iki yüz elli bin nüfusu olan güzide ilçemiz Beykoz’da bulunan kırk beş ayrı mahallede Beykoz  Taksi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an yanıbaşınızdayız. Uygun fiyat,kaliteli hizmet ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda yapacağınız tüm transferleriniz için size hizmet vermeye hazırız. Bizi tercih etmeniz için en büyük referansımız daha önce bizimle yolculuk yapmış müşterilerimizdir.

Beykoz Taksi olarak bizlerle yapacağınız yolculuklar için şimdiden sizlere teşekkür ederiz.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com
klaskorsantaksi@gmail.com

Address

Pendik / İstanbul