Beylikdüzü Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Klas

Beylikdüzü Korsan Taksi

   Beylikdüzü Korsan Taksi araçlarımız ihtiyacınız olduğu her an kaliteli,konforlu ve uygun fiyatlarımızla hizmet sunmaktadır.Profesyonel sürücülerimizle günün her saati taksi ihtiyaçlarınızı ekonomik şekilde karşılamaktayız. Firmamız ulaşım konusunun ne kadar hassasiyet gerektiren bir konu olduğunun farkındadır ve bu farkındalık doğrultusunda Beylikdüzü gibi oldukça kozmopolit yapıya sahip bir ilçede üst düzey güvenlik önlemleri ile sizlerin transferini gerçekleştirmektedir. 

        Oldukça yoğun trafiğe sahip olan ilçede siz değerli müşterilerimizi bu strese sokmadan konforlu şekilde ve uygun fiyatlarla taşıyoruz. Bu taşıma esnasında sizlere eşlik eden şoförlerimiz yaptığı işin sorumluluğunda , bilinçli,güvenilir , anlayışlı ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmak için elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı bilmenizi isteriz.

      Beylikdüzü gibi bir çok alışveriş merkezlerine gitmek isterseniz veya alışverişten geliyorsanız haftanın herhangi bir günü istediğiniz saatte bizleri telefonla arayarak İstanbul’un bir çok noktasına ucuz ve güvenilir ulaşım hizmetimizi kullanabilirsiniz. Beylikdüzü Korsan Taksi durağında bulunan araçlarımızla yapacağınız yolculuklarınızın iyi geçmesini temenni ediyoruz. Bizi tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik