Esenyurt Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Klas

Esenyurt Korsan Taksi

                 Esenyurt Korsan Taksi sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Korsan taksi hizmetini her yerde sizlerle buluşturuyoruz. Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara Bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır. Esenyurt , İstanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Nüfusu 1 milyonu geçmektedir. Nüfusu 1 milyonu geçmesine rağmen 500 adet ticari taksi bulunuyor. Hangi durağı ne zaman arasanız taksi yok yanıtıyla karşılaşıyorsunuz. Hele bir de gideceğiniz mesafe kısaysa o zaman taksi bulma şansınız sıfır . Tüm bunların sonucunda Esenyurt Korsan Taksiyi tercih etmek kaçınılmaz oluyor.  İlçemizde Kıraçköy, Bağlarçeşme ,Esenkent , Balıkyolu , Mehterçeşme , Tokat Mahallesinde, Boğazköy’de araçlarımız bulunmaktadır. Bütün araçlarımız mahalle ayırt etmeksizin sizlere hizmet için hazırdır. 24 saat boyunca sizlere hizmet veriyoruz.
Esenyurt , İstanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Nüfusu 1 milyonu geçmektedir. Nüfusu 1 milyonu geçmesine rağmen 500 adet ticari taksi bulunuyor. Hangi durağı ne zaman arasanız taksi yok yanıtıyla karşılaşıyorsunuz. Hele bir de gideceğiniz mesafe kısaysa o zaman taksi bulma şansınız sıfır . Tüm bunların sonucunda
 
           Esenyurt Korsan Taksiyi tercih etmek kaçınılmaz oluyor.  İlçemizde Kıraçköy, Bağlarçeşme ,Esenkent , Balıkyolu , Mehterçeşme , Tokat Mahallesinde, Boğazköy’de araçlarımız bulunmaktadır. Bütün araçlarımız mahalle ayırt etmeksizin sizlere hizmet için hazırdır. 24 saat boyunca sizlere hizmet veriyoruz.
Verdiğimizin hizmetin kalitesini her geçen gün iyileştirmek adına                      
                Klas Esenyurt Korsan Taksi ailesi olarak sağlam adımlar atıyoruz. Sizlerin memnuniyetinin bizlerin en büyük amacı olduğunu unutmamanızı rica ediyoruz. Kaliteyi konforla birleştirip uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz pişman olmayacağına.

Klas

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Klas korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

Pendik / İstanbul