İstanbul Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

İstanbul Korsan Taksi

İstanbul korsan taksi büyüsüne hiç kimse karşı koyamaz. O yüzden kalabalığı gün geçtikçe artar bu büyük şehrin. Artan kalabalık ulaşımı zorlaştırsa da İstanbul korsan taksi ile bir noktadan diğer bir noktaya ulaşmak çok kolay.

İstanbul’da geniş kamusal ve özel ulaşım imkanları bulunmaktadır. Otobüs, metro,metrobüs, tramvay, vapur, minibüs ve dolmuş gibi. Ancak İstanbul her gün göç alan bir şehir olduğu için zaman zaman bu ulaşım araçları yetersiz gelmektedir. Ayrıca yukarıda saydığımız ulaşım araçları belirli saatlerle sefer yaptığından dolayı bazen bizlerin işine yarayan anı yakalayamayabiliyoruz. Bu noktada aracı olanlar trafik çilesi ile baş etmeye çalışıyor . Bu şehirde trafik keyfince tıkanan,canı istediğinde açılan her saat canlı olan türdendir. Herhangi bir sorun olmadığı halde bir mesafeyi bazen on beş dakikada gidersiniz bazen ise bu süre bir buçuk saate çıkar. İstanbul’da nüfus artışı ve göç olduğu sürece trafik çilesi bitmez.Gerçi İstanbul metropol şehir olunca her an her şey olabiliyor.Acil bir işiniz varsa bir yere yetişmek zorunluluğunuzda çok iyi plan ve program yapmalısınız.Gün içinde saat 16.00’dan sonraya takılıp kaldıysanız okul ve sonra iş çıkışına denk gelecekseniz demektir. 

  
           Özellikle İstanbul’a ilk defa gelecekseniz yukarıda saydığımız yerleri ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Tabii ziyaretlerinizi Anadolu Yakası Korsan Taksi ile gerçekleştirmenizi de . İstanbul’un tarihi semtlerini gezip dolaştıktan sonra rahat bir nefes almak biraz dinlenmek içinse Bağdat Caddesi, Moda ya da Kuzguncuk’u önerebiliriz. Bu noktalarda da yine Anadolu Yakası Korsan Taksi olarak istediğiniz gün ve saatte yanınızdayız.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
İstanbul Korsan Taksi
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik