Kadıköy Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Kadıköy Korsan Taksi

      Kadıköy Korsan Taksi ihtiyaçlarınız için ilçede bulunan duraklarımızla hizmetinizde. Günün hangi saatinde ararsanız arayın araç bulamama ihtimaliniz yok. Kadıköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ilçesi. Kocaeli Yarımadası’nın güneybatı kesiminde bulunan Kadıköy, batı ve güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Üsküdar, kuzeydoğuda Ataşehir ve doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. Kadıköy, İstanbul’un Anadolu yakasında son yıllarda hızla gelişen popüler semtlerinden birisidir. Kadıköy’ün tarihine baktığımızda, Kadıköy tarihte antik Kalkhedon yerleşim birimi ve M.S. 5. yüzyıl Hıristiyan dünyasının önemli konsül toplantılarına ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde Kadıköy, yat kulüpleri ve marinaları, geniş caddeleri, sayısız alışveriş imkanları ve güzel sahilleri ile ziyaretçilerine güzellikler sunmaktadır.
 

                Kadıköy Korsan Taksi ailesi olarak bu güzel ilçemizde ziyaret etmek istediğiniz her noktada sizler için hizmet veriyoruz. Durağımızı aradıktan dakikalar sonra araçlarımızdan birini size yönlendiriyoruz. Açılış ücreti almıyoruz. Ücretlerimizi kilometre usulü ile hesaplıyoruz. Kadıköy Korsan Taksi ihtiyaçlarınız için günün her saati bizi arayabilirsiniz. Değerli Müşterilerimiz, taksi ihtiyaçlarınız için durak haricinde sürücü arkadaşlarımız ile bağlantı kurmak yerine direkt durağımız ile bağlantı kurmanızı önemle rica ederiz.

Klas Kadıköy Korsan Taksi iyi yolculuklar diler.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik