Kartal Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Klas

Kartal Korsan Taksi

           Kartal Korsan Taksi durağı öncelikle size ilçemizi tanıtıyor. İstanbul Anadolu yakasında, Marmara denizine kıyısı olan Kartal; Pendik, Sultanbeyli, Maltepe ve Sancaktepe ile komşu. Bizans dönemine dek tarihi izlenebilen Kartal’ın Osmanlı topraklarına dahil edilmesi, 15. Yy’da gerçekleşiyor.  1888 yılında ise, İstanbul şehremaneti (Osmanlı İmparatorluğu’nda “yerel yönetim” anlamına geliyor) sınırlarına katılıyor. İstanbul’un en yüksek noktası olan Aydos Tepesi, yine bu ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. Ayrıca şehrin iki büyük adalet sarayından biri (diğeri Çağlayan’dadır) olan Anadolu Adalet Sarayı, Kartal’a inşa edilmiştir. Adalar’a yakın olması nedeniyle turistik açıdan değerli olan Kartal’da gezebileceğiniz yerler arasında; Kartal Sahili, Soğanlık Sokak’taki 18. Yy.’dan günümüze ulaşan Surp Nışan Ermeni Kilisesi, Kartal Tarihi Çarşısı, Dragos Tepesi ve çevresi, Kartal Camii, Yakacık Meydanı, Şehir Parkı ile Aydos Ormanı’nı sayabiliriz.Kartal Korsan Taksi durağımız Türkiye genelindeki en kaliteli transfer hizmeti sunan duraktır. Şoförlerimiz güvenilir, anlayışlı , güler yüzlü ve işinde uzman kişilerdir.
              Kartal Korsan taksi çalışanları olarak en önemli prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda çalışarak sizlerin kaliteli yolculuklar yapmasını sağlıyoruz. Araçlarımız Kartal’ın bütün mahallelerinden yolcu almaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak . Siz bizi aradıktan dakikalar sonra aracımız yolculuğunuzu gerçekleştirmek üzere kapınızda olacaktır. Araç size ulaşana kadar yaptığı kilometrenin ücreti size yansımaz. Herhangi bir açılış ücreti de ödemezsiniz. Siz aracın içindeyken kaç kilometre yaparsanız onun ücretini ödersiniz.
                 Sizlere Kartal Korsan taksi olarak korsan araçtan ziyade özel şoförlü araç hizmeti veriyoruz . Talebinize göre VIP araçlarla da transferinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik