Maltepe Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Maltepe Korsan Taksi

     Maltepe Korsan Taksi, müşterilerine hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyor. Bir yerden bir yere gideceksiniz ve bunu yaparken güvenli,konforlu üstelik uygun fiyatla yolculuk yapmak istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Maltepe Korsan Taksi ailesi olarak sizlerin beklentilerinizi karşılamak ve size kaliteli hizmet vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

Maltepe, Marmara bölgesinin İstanbul ilinde Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. Maltepe; Kadıköy, Kartal, Ataşehir ilçeleriyle komşudur. İstanbul’un büyük ilçeleri arasında sayılabilir. Oldukça eski bir semt olan Maltepe’nin tarihine bakıldığında Bizans İmparatorluğu karşımıza çıkmaktadır. Bugünkü Maltepediyebileceğimiz sınırlar 16.yy’a dayanır. Rivayetlere göre Palekanon Savaşı’nın da bu topraklar etrafında yapıldığı söylenir. Rivayetin kaynağı ünlü tarihçi Hammer’e dayanmaktadır. Yüzyıllardır önemli bir yerleşim yeri olan Maltepe esasen ‘Yığma Tepe’ anlamında kullanılmıştır. Oldukça çok altının hazinenin yığıldığı topraklar anlamına gelmektedir. İstanbul’un fethinden sonra Maltepe zaten önemli olan konumunu iyice arttırmıştır. Konum itibariyle Bağdat Yolu üzerine düşen ilçe Osmanlı Ordusu’nun önemli bir duraklama noktasıdır. Ordugâhın Maltepe de kurulduğu söylenir. 18.yy’da Maltepe daha da gelişmiş ve yepyeni bir görünüme kavuşmuştur. 1755-1757 yıllarında 2 defa Şeyhülislamlığa atanan Feyzullah Efendi Maltepe için oldukça emek harcamış ve eski Maltepe onun çiftliği olarak anılmıştır. 1874-1955 yıllarında çıkan büyük yangınla Maltepe’de ki tarihi evler zarar görmüştür. 1928 yılında ilçe ilk kez kendini bulmuş ve Maltepe Belediyesi kurulmuştur. Yazları sıcak ve kurak kışları ve yağışlı ve serin olan ilçe Akdeniz iklimi özellikleri gösterir. İlçede yaygın görünen bitki örtüsü ormandır. Maltepe bölgesinde ulaşım demiryolu ve karayolu ile yapılır. Kendisine bağlı 18 adet mahalle bulunmaktadır. İstanbul’un en eski belediyeleri arasında yer alan ilçe hızla gelişim kaydetmektedir.

 

İstanbul Maltepe Mahalleleri
Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi

 

Maltepe Korsan Taksi‘nin en önemli ilkesi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini kaliteli araçlarımız, güvenilir şoför kadromuz ve bütçenize uygun fiyatlarımızla sağlıyoruz. Avcılar ilçemizde , İstanbul genelinde ve şehirler arası yolculuklarınızda istediğiniz her noktaya taksi hizmeti alabilirsiniz. Avcılar Korsan Taksi’nin telefonuna ulaşmak istiyorsanız 0542 597 74 75 no’lu telefonu istediğiniz saatte aramanız yeterli. Sağladığımız güven ve kalite duygusuyla sona eren bir yolculukta mutlu müşterilere sahip olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Avcılar Korsan Taksi hizmetleri 7/24 sizlerle…

Klas

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik