Sarıyer Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Klas

Sarıyer Korsan Taksi

     Sarıyer Korsan Taksi , İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan Sarıyer’de sizlere hizmet vermek için 7/24 çalışmaya devam ediyor. Tek amacımız, sizlerin kaliteli ve güvenli yolculuk yapmanız. Sarıyer İstanbul’un Avrupa yakası’nda yer alan ilçedir. Güneyde Beşiktaş, güneybatıda Şişli ve batıda Eyüpsultan ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. Sarıyer İlçesi toplam otuz sekiz mahalleden oluşmaktadır.  Sarıyer Korsan Taksi ailesi olarak otuz sekiz mahallenin tamamına hitap etmekteyiz. Araca ihtiyacınız olduğunda bizi aradıktan kısa süre sonra aracımız sizi istediğiniz yerden alarak transferinizi gerçekleştirecektir.

      Sarıyer Korsan Taksiyi tercih etmeniz için oldukça fazla sebebiniz var . Oldukça kalabalık bir ilçede ikamet ettiğiniz unutmamalısınız öncelikle. Sarıyer’de yaklaşık olarak üç yüz elli bin kişi yaşamaktadır. Üç yüz elli bin kişiye yetecek kadar taksi bulunmayan bu ilçede Sarıyer Korsan Taksi ailesi olarak sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermek için her daim hazırız. Sarıyer’in karayolları ile ilgili kısa bir bilgiyi sizinle paylaşmak isteriz.

     Sarıyer’de üç önemli karayolu ekseni bulunmaktadır. İlki Avrupa yakasında Boğaz kıyısının geçtiği semtlerde farklı isimlerle anılan, Sarıyer’de Rumelihisarı ile Rumelikavağı arasında uzanan sahil yolu, 1958’de yapılan Boğaziçi sahil yolunun uzantısıdır. 1988’de Arnavutköy’de yapılan kazıklı yol ile Çayırbaşı-Sarıyer arasında yapılan ikinci kazıklı yol ve çevre yollar sahil yolunu tamamlar. İkinci büyük karayolu olan Büyükdere Caddesi, Zincirlikuyu, Levent, Sanayi mahallerinin önünden Tarabya Kavşağı, Hacıosman Bayırı’ndan geçerek Kefeliköy’de sahil yoluna bağlanır. Üçüncüsü Rumelihisarı’nda olan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Garipçe’de olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile İstanbul’u Anadolu yakasına bağlayan köprülerin çevre yollarıdır. Sarıyer ilçe sınırları içinde iki köprü ve ilçenin uzak semtlerine ulaşımı destekleyen çevre yolları bulunmaktadır.

Sarıyer’in geçmişi ile ilgili de sizlere söyleyeceklerimiz var .

Klas

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Klas korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik