Tuzla Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

Truva

Tuzla Korsan Taksi

         Tuzla Korsan Taksi , İstanbul’un en güneyinde yer alan Tuzla’da hizmet vermektedir. Bu ilçemiz İstanbul’un Anadolu yakasındaki sınır bölgesidir.İstanbul’un Anadolu yakasındaki son noktadır. Bu ilçemiz 1992 yılında ilçe olmuştur. İstanbul’un otuz ikinci ilçesidir. Tuzla Adını Osmanlı Dönemi’nde İstanbul’un tuz ihtiyacını karşılayan, Tuz Gölü’nden almıştır. (Yetmiş yıl öncesine kadar bu gölden tuz çıkarılmaktaydı.) Formula 1 İstanbul Yarış Pisti ve Tesisleri Projesi, Tuzla ilçemiz sınırları içerisinde bulunmakta ve toplam 2,215,000 m2‘lik bir alanı kaplamaktadır.Formula 1 projesi, Tuzlamızın ve ülkemizin tanıtımı, turizm gelirleri ve sportif faaliyetler açısından katkı sağlamaktadır. Dünyanın en çok ilgi çeken spor olaylarından biri olarak kabul edilen FORMULA 1 otomobil yarışları her yıl dünyanın çeşitli ülkerlerinde düzenli olarak yapılmakta ve her geçen gün daha da popüler olmaktadır. Ülkemiz ekonomisi ve tanıtımı için çok önemli katkı sağlayan yarışların ilki 2005 yılında İstanbul’da yapıldı.
 

         Tuzla ilçemizde bulunan toplam on yedi adet mahalle vardır. Tuzla Korsan Taksi durağı bu on yedi mahallede sizlerin yolculuklarını sağlamak için araç bulundurmaktadır. Taksi ücretlerimiz gideceğiniz yerin kilometresine göre hesaplanmaktadır. Durak yetkililerimiz ve araç sürücülerimiz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Bu nedenle araçlarımızda yaşayacağınız olası bir sorun karşısında durağımızı arayarak bilgi vermeniz size yardımcı olmamız için yeterli olacaktır. Tuzla Korsan Taksi ailesi olarak güvenli,konforlu,kaliteli ve uygun fiyatlarla yapacağınız yolculuklarınız için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Siz değerli müşterilerimize şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Truva

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Truva korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik