Ümraniye Korsan Taksi

Truva Korsan Taksi

İstanbul'un Bir Yerinden Bir Yerine Gitmek Hiç Bu Kadar Ucuz Olmamıştı.

truva

Ümraniye Korsan Taksi

Ümraniye Korsan Taksi İstanbul’un en kalabalık dördüncü ilçesi olan Ümraniye’de lüks araçlarımız ve deneyimli şoför kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor.
Ümraniye Anadolu Yakasının en büyük ilçesidir. İlçemiz otuz beş mahalleden oluşmaktadır. Ümraniye, Marmara bölgesinde bulunan İstanbul ilinin yaklaşık 674.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul’un Anadolu yakasındadır. Ümraniye ilçesi, İstanbul’un Üsküdar, Ataşehir, Sancaktepe, Çekmeköy ve Beykoz ilçeleriyle de komşudur.

Eskiden Üsküdar ilçesine bağlı olan Ümraniye 4 Temmuz 1987 tarihli yasa ile ilçe yapılmıştır. Ümraniye’nin en kalabalık mahalleleri İstiklal Mahallesi,Armağan Evler Mahallesi , Çakmak Mahallesi , İnkilap Mahallesi , Namık Kemal Mahallesi , Mehmet Akif Mahallesi’dir. Ümraniye’de gezilecek yerler de oldukça fazladır. Bu konuda sizlere fikir vermesi adına birkaç öneride bulunabiliriz.

-Trabzon Park:Ümraniye Tepeüstü tarafında olan Trabzon park eşinizle, ailenizle sevgilinizle gelebileceğiz nadir sakin yerlerden birisidir. Trabzon Park Ümraniye Ormanının içerisinde yer almaktadır. Beşiktaş Nevzat Demir tesislerinin tam karşısında olan park içerisinde yemek yiyebileceğiniz mangal keyfi yapabileceğiniz yerler mevcut.

Ümraniye Korsan taksi, sizlerin güvenli ve uygun yolculuk yapması için deneyimli kadrosuyla yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir. Bizi tercih edeceğiniz için teşekkür eder, şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

 

Klas

7/24 Hizmetinizde

Firmamızın sizler için güvenliği üst düzeyde tutuğunu unutmayınız. Bir çok semte ofislerimiz ve 100 yakın aracımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir topluluğunuz sizde bu hizmetin keyfini çıkartmaya ne dersiniz. 

 
 

Hızlı

Artık Araç Beklemenize Gerek Kalmayacak

Konforlu

Yolculuk Yaparken Rahatsızlık Duymayacaksınız.

Güvenli

Araçlarımız Tüm Donanımsal Cihazlara Sahip ve Güvenli

Konforlu Yolculuklarınızda Klas

Klas korsan taksi deneyimli şoför kadrosu ile istanbul ilinin tüm semtlerininde hizmetlerine büyük hızlarla devam etmektedir. Sizde güvenli bir yolculuk tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 
 
Detaylar İçin Bizi Arayın!

Email

info@truvakorsantaksi.com

Address

İstanbul / Pendik